گروه وکلای آریا دادیار - قبول انواع وکالت

بهترین موسسه حقوقی در تهران و ایران با قبول انواع پرونده های حقوقی و کیفری

گروه وکلای آریا دادیار - قبول انواع وکالت

بهترین موسسه حقوقی در تهران و ایران با قبول انواع پرونده های حقوقی و کیفری

۳ مطلب در مهر ۱۳۹۹ ثبت شده است

با توجه به اینکه اخیراً با وجود اثبات ناتوانی مالی زوج دیگر حکم جلب صادر نمی گردد بنابراین اثبات اعسار زوج در محضر دادگاه کاملاً حساس و تخصصی می باشد زیرا اگر رئیس دادگاه به اقناع وجدانی خود جهت احراز اعسار زوج نرسد و دادخواست را باطل نماید و این حکم قطعی گردد در نهایت اگر زوج مهریه را به صورت یکجا و کامل پرداخت ننماید با صدور حکم جلب راهی زندان می شود البته تا 20 روز وقت اعتراض به قرار وجود دارد و همچنین در هر زمان می شود دوباره دادخواست اعسار و تعدیل پرداخت مهریه مطرح شود.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ مهر ۹۹ ، ۱۴:۳۷
vahid نظری

وکیل تلفنی به وکیلی گفته می شود که در آن شما می توانید براحتی سوالات خود را از وکیل تلفنی بپرسید و در همه زمینه سوالات تخصصی خود را بپرسید.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۰ مهر ۹۹ ، ۱۴:۴۰
vahid نظری

یکی از وظایف مرد در خانواده تأمین مایحتاج همسر و فرزندان می باشد، در این رابطه، قانون مدنی مقرر می دارد: در عقد دائم، نفقة زن به عهده شوهر است.  در واقع شوهر به عنوان مسئول خانواده می کوشد تا به رشد و تعالی اعضای آن کمک نموده و از این ظریق به شکوفایی استعداد های بالقوه خود و خانواده اش بپردازد. این ویژگی یک خانواده سالم و متعارف است و جز در مواردی که مرد مبتلاء به بیماری های جسمی که مانع فعالیت وی شود، همه جا چنین تلاشی وجود دارد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۹ مهر ۹۹ ، ۱۷:۳۶
vahid نظری